בית < המגזין < שמלות תואמות לאחיות

שמלות תואמות לאחיות

שמלות תואמות לאחיות

אחד הדברים הכי מגניבים שאת יכולה לעשות באירוע משפחתי הוא להתאים את בגדי הערב שלך ושל אחיותייך וללבוש שמלות תואמות לאחיות. תחשבי על התמונות המהממות שתעלו לסטורי, ובכלל זה  משדר הכי חו”ל שאפשר, כי זה מה שעושים באירועים בחו”ל. אז אם את או אחותך מתחתנות בקרוב ואת רוצה להבין איך להתאים נכון בין השמלות של כל האחיות ואפילו של אמא, תמשיכי לקרוא כי המאמר הזה בול בשבילך

מזל טוב! את מתחתנת, או שאולי זו דווקא אחותך ואת לקחת על עצמך לטפל בבגדים ובעיצוב כי יש לך את זה מבין כל בנות המשפחה. בכל מקרה, ברור שאת רוצה שהאירוע והתמונות המשפחתיות יהיו הכי בסטייל, ובשביל זה כדאי לחשוב לא רק על הבגד של הכלה אלא גם על הבגדים של שאר המשפחה הקרובה.  נו כבר הבנת  שהכיוון שאנחנו מדברות עליו זה להתאים בין השמלות של בנות המשפחה הקרובה. 

התאמת גווני שמלות בין בנות המשפחה 

שמלות תואמות לאחיות זה לא אומר שכולן לובשות אותה שמלה בדיוק כמו שאת אולי מכירה מתמונות של שושבינות בחתונה אמריקאית. לא, זה לא זה. כל אחת אמורה ללבוש בגד שמתאים לה ושהיא בוחרת, אבל העניין הוא שהשמלות יתאימו זו לזו באיזה קטע, למשל יהיו באותו גוון או עם קישוט באותו צבע. ככה זה ירגיש שיש פה מחשבה על כולן יחד, ולא רק על כל אחת לחוד. למה זה חשוב? כי זה פשוט נראה מהמם! אם תסתכלי על חתונות שבהן עשו התאמת גווני שמלות בין בנות המשפחה, תקלטי ברגע כמה שזה משדרג. 

שמלות תואמות לאחיות

איך בוחרים שמלות שיתאימו לכולן? 

לפני שמתחילים לחשוב על ההתאמה בין השמלות, קודם כל צריך להבין איך מלבישים כל אחת בנפרד. שמלות ערב להשכרה או למכירה לא חסר, אבל הבחירה היא קודם כל אישית. גם אם את בונה על זה  שבסופו של דבר השמלות ייראו תואמות, אל תשכחי שלכל אחת יש את הגוף שלה, הגוונים שמחמיאים לה והגזרה של השמלה שתשב עליה נכון. אז המפתח הוא קודם כל להבין איך להלביש נכון כל אחת – לא ממש לבחור את השמלה אלא להבין מה מחפשים בגדול, ואחר כך לחפש את הקווים שיעשו את החיבור בין השמלות. 

כולן חייבות שמלה באותו צבע בדיוק? 

לא. אמרנו כבר, זאת לא חתונה אמריקאית ואנחנו לא נלביש את כל האחיות בול אותו דבר. אם החלטת ללכת על התאמה לפי צבעים, אז יהיה קול להיסגר על פלטה אחת של גוונים שבתוכה יהיו כל השמלות, למשל תכלת וסגול בהיר, או גווני ורוד, או כתומים ואפרסקיים. בכל אחד מהצבעים האלה יש סולם שלם של גוונים שיכולים להתאים לכל צבעי העור. אם אין לך ניסיון עם שמלות ערב, אז הנה טיפ – כשאת מחפשת שמלות ערב למכירה או להשכרה, שימי לב איך הגוונים השונים נראים על אותה דוגמנית. לפי זה אפשר ללמוד הרבה על התאמת גוונים לכל אחת. 

שמלות לאחיות של הכלה – האם כולן חייבות שמלה באותו סגנון? 

נניח שאחת האחיות מאוד אוהבת שמלות מקסי אבל אחות אחרת ממש לא בעניין. מה תעשי? על מי תתפשרי? ברור שעל אף אחת! כל אחת יכולה לבחור בסגנון שלה, כי כמו שכבר אמרנו, שמלות לאחיות של הכלה צריכות להתאים קודם כל לכל אחת שלובשת אותן. אבל אפשר להתאים את הסגנון גם בדרכים אחרות, למשל לבחור לכולן דוגמא דומה, תחרות דומות, קישוטי פנינה או חרוזים דומים וכו’. אם יצא שכל האחיות שלך דומות מאוד בגזרתן, אפשר לבחור בשמלות דומות בעיצוב וללכת דווקא על גוונים שונים, וגם זה יכול להיות מהמם. 

בואי נסכם כי היה פה מלא חומר

אם המטרה שלך זה לגרום לחתונה שלך או של אחת מהאחיות האהובות שלך להיראות סופר שיקית, את יכולה להשיג את זה בגדול אם תתאימי בין השמלות של בנות המשפחה הקרובה – האחיות והאמא של הכלה. זה לא אומר שכולן יופיעו באותה שמלה, אבל כן שיהיו קווים משותפים בין השמלות, משהו שיתחבר, אבל ממש בלי להתפשר על זה שכל אחת בנפרד תיראה מעולה בשמלה שלה.