בית < המגזין < איך לשמור על איפור יציב לאורך היום?

איך לשמור על איפור יציב לאורך היום?

להתאפר לפני אירוע זה מאסט, את זה את כבר יודעת. אבל רק להתאפר זה ממש לא מספיק, כי צריך גם לוודא שהאיפור יהיה מוש כשתיכנסי לאירוע, ויכולות לעבור כמה שעות בין לבין. בדיוק בגלל זה ולקראת עונת החתונות והאירועים שתכף איתנו, הפעם החלטנו לתת לך כמה טיפים מעולים שיעזרו לך להבין איך תשמרי על איפור יציב לאורך היום

למה אנחנו מתכוונים באיפור יציב ולמה זה כזה חשוב?

לא משנה אם את בוחרת איפור ערב עדין או דווקא דרמטי, איפור טבעי או הכי רחוק מזה, ברור שאם הגעת לאולם וחצי מהאיפור ירד, לא עשית כלום וחבל על הכסף ששילמת ועל העבודה של המאפרת. איפור יציב זה בייסיק כשאנחנו מתארגנות לאירוע, בטח כשזה אירוע שצריך לעשות בו רושם, שזה מבחינתנו תכלס כל אירוע. אז בואי נדבר על זה. איפור יציב זה אומר שמהרגע שהמאפרת, או את אם בחרת להתאפר בעצמך, סיימתן את העבודה, האיפור לא זז. נשאר עלייך ונראה בול. זה איפור יציב! אז איך לשמור על איפור יציב לאורך היום?

איך לשמור על האיפור לאורך זמן זה קודם כל בחירה נכונה של מאפרת

אמרנו שצריך שיהיה איפור עמיד ושזה חובה לגמרי כשאנחנו מדברות על איפור ערב. לכן אם תבחרי את המאפרת הנכונה, היא כבר תדע בדיוק מה לעשות כדי שהאיפור יחזיק ולא יזוז, כי זה לגמרי חלק מהעבודה שלה. בגלל זה כשאת מחפשת מאפרת ובודקת המלצות באינטרנט, או אם את מקבלת המלצות מחברות, חשוב ממש לוודא איתן שהאיפור לא זז ונשאר עליהן לכל אורך האירוע. כי גם אם יש דברים שאת צריכה לעשות כדי לשמור על האיפור, ותכף נדבר עליהם, זה לא יעבוד אם המאפרת לא תעשה את החלק שלה, שזה אומר להכין נכון את הפנים שלך ולקבע את האיפור עם ספריי או כל חומר מתאים אחר.

מה צריך לעשות אחרי שהמאפרת מסיימת?

אם את לא בטוחה איך לשמור על האיפור לאורך זמן, אז קודם כל תשאלי את המאפרת מה כדאי לך לעשות. אגב, אם זה איפור כלות מקובל וגם מתבקש לוודא שהמאפרת נשארת איתך לטאצ’אפים אחרי הצילומים בחוץ, מה שגם יעזור לזה שהאיפור יחזיק יותר זמן. בלי קשר לזה, את צריכה שהיא תגיד לך איזה מוצרים לקחת עלייך כדי שתוכלי לעשות תיקונים קטנים בעצמך בדברים שקצת יותר קשה לקבע, נניח ליפסטיק.

דברים שכדאי לא לעשות 

אם את לא כלה או מלווה של כלה, אין שום סיבה שתצאי לשמש, אז אל תעשי את זה כי ככה מיד מגיעה הזיעה והאיפור נמרח. עוד דברים שעדיף לא לעשות זה לא לגעת בפנים, כמובן לא בידיים אבל גם לא עם חפצים אחרים. נניח אם את צריכה לדבר בטלפון, אז תרחיקי את המכשיר מהפנים שלך. את ההתלבשות תעשי בסופר זהירות כדי שהשמלה לא תיגע בפנים,  כי זה גם ילכלך את השמלה וגם יפגע באיפור, וכזה נזק כפול לא יבוא לך בטוב.

ועכשיו בואי נחזור על העיקר

נניח שהזמנת מאפרת עד הבית, ונניח שהיא הייתה אלופה ויצאת מהממת. מה זה שווה אם תגיעי לאולם וחצי איפור כבר נמרח או ירד? כלום, בדיוק! בגלל זה צריך להקפיד לשמור על האיפור יציב עד האירוע. זה אומר גם להקפיד בשלב האיפור על חומרים שיעזרו לקבע את האיפור לפנים שלך כמו פריימר וספריי איפור, גם להחזיק בתיק מוצרים בסיסיים שיעזרו לחדש את האיפור אם קורה שהוא קצת נעלם, גם להשתדל לא להיות בשמש, וברור שלא לגעת בפנים. תקפידי על הטיפים האלה ותהיי אליפות גם כשתיכנסי לאולם וגם כל האירוע.